Nová detská zostava na Železničnej ulici oživila pôvodné ihrisko

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MÚ a projektov mesta  / 20 JÚL 2022 /

Pred pár týždňami zmizla z ihriska na Železničnej ulici opotrebovaná šmýkačka. Na jej mieste je dnes osadená úplne nová a väčšia herná zostava. Jedná sa v poradí o tretie obnovené ihrisko, ktoré sa tento rok podarilo odovzdať deťom.

V máji mesto vynovilo ihrisko na Dolnomajerskej ulici, v júni bolo oficiálne odovzdané nové ihrisko v zregenerovanom vnútrobloku na D. Štúra a včera bolo doplnené aj ihrisko na Železničnej ulici. Cena zostavy bola 4.692 eur.

Kondíciu svojich 26 detských ihrísk mesto preveruje v teréne dvakrát mesačne a tiež ročnou inventúrou. Ak ste práve zistili novú závadu, môžete ju nahlásiť na číslo 031/7892094, kl. 189, 0951 571 682 alebo osobne na Mestskom úrade Sereď, kancelária č. 4.

 

- Inzercia -

Foto: MsÚ Sereď

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. To aky myslitel z mesta tam osadil v takej frekventovanej zakrute detské ihrisko bez betonovych zabran? Kde je bezpecnost? S týmto by som sa moc nechvalil. Pani Slahuckova kedy sa pochvalite ze ste dali take urobit v Cepeni?

  2. Tak je urobené aj na námestí pri husto frekventovaných cestách. Asi niektorí ľudia nerozmýšľajú. Dôležité je, že sa niečo urobilo, aj keď na hlavu postavené.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články