Memoriál Júliusa Mesároša

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Včera sa konal na terase novootvorenej prevádzky „Patanka“ v Pate v poradí už 7. ročník Memoriálu Júliusa Mesároša (1940 – 2004), zakladateľa niekdajšieho speváckeho a dychového súboru Patanka. V úvode podujatia starosta obce Jozef Berčík pripomenul prítomným zaslúžilú a obetavú prácu J. Mesároša pri rozvoji kultúry v obci. Poďakoval sa aj bývalým prítomným členom súboru za ich dlhoročnú dobrovoľnícku činnosť a ako vďaku odovzdal za všetkých  manželke J. Mesároša a členke niekdajšieho spevokolu, kyticu kvetín.

O hudobnú produkciu a dobrú zábavu sa postarala známa hudobná skupina Jerry Band, Ľudová hudobná skupina Borovienka z Vrbového, spevácka skupina Malženičan z Malženíc a spevácka skupina Stará chasa z Paty.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Krásna spomienka na Julka Mesároša, príjemné posedenie v novo otvorenej reštaurácii ,, Patanka“ a hlavne pri vynikajúcej interpretácie hudby, spevu a slova, ktoré predviedla známa ľudová skupina ,, Borovienka“ z Vrbového, spevácka skupina Malženičan z Malženíc , hudobná skupina Jerri Band a v neposlednom rade domáca spevácka skupina dôchodcov Stará Chasa. To všetko zdokumentoval ,,náš dokumentarista“ Štefan Hubinák za čo mu všetci ďakujeme.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články