Koncert legendárnej heavy metalovej kapely Accept

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Milovníci heavy metalu si v sobotu 16. júla prišli skutočne na svoje. Do Serede zavítala legendárna kapela ACCEPT, aby tu predstavila nový album a zároveň odohrala svoje najznámejšie hity.

Koncert sa pôvodne mal konať v amfiteátri, no z technických príčin bol presunutý do estrádnej sály Domu kultúry. Prípravy prebiehali už od rána, aby bolo na večer všetko pripravené. Od svetelných efektov, ozvučenia, zábran až po občerstvenie. Na koncert prišli fanúšikovia z celého Slovenska. Tí najvernejší čakali na autogram pred Domom kultúry už niekoľko hodín pred začiatkom.

Do správneho varu naladil prítomných predskokan – kapela Anthology. Po nich už prišla nálož heavy metalu. Práve v tomto žánri je ACCEPT najznámejšia živá kapela na svete. Už viac ako štyridsať rokov si podmaňujú srdcia fanúšikov. Do Serede prišli predstaviť svoj nový šestnásty album ACCEPT „Too Mean To Die“, ktorý je piatym albumom pre amerického speváka Marka Tornilla ako člena kapely. Pri tvorbe nového albumu ACCEPT opäť spolupracoval s britským producentom Andy Sneep, ktorý spolupracoval aj s Megadeth a Judas Priest. Ako vždy sa koncert ACCEPT nezaobišiel bez klasických zlatých hitov ako „Balls to the Wall“, „Fast as a Shark“, „Metal Heart“ a ďalších.

Členovia kapely predviedli svojim živým koncertom neskutočnú show. Podali doslova zničujúci výkon ale zároveň každým tónom svojich fanúšikov nabíjali energiou. Tí odchádzali domov plní eufórie zo stretnutia so svojimi idolmi.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články