Tu nešlo o minúty ale o sekundy: „Skalická Kobra“ pomohla zúfalému otcovi s bábätkom

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
KR PZ Trnava |MM|   Skalickí dopraváci, práp. Lukáš Králik a stržm. Petra Bartošíková, kontrolovali v utorok podvečer dodržiavanie pravidiel cestnej premávky v obci Petrova Ves.
Krátko pred 19:30 hod. sa pri hliadke zastavilo auto, ktorého vodič ich poprosil o pomoc. Jeho len niekoľkotýždňové dieťa malo totiž vážne problémy s dýchaním a potreboval sa čo najrýchlejšie dostať do nemocnice.
Policajti nezaváhali, rýchlo skočili do auta a mužovi spravili doprovod až do skalickej nemocnice. Tam už si malú pacientku prevzali do starostlivosti lekári.
Niekoľko minút nato prijalo trnavské operačné stredisko hovor, v ktorom muž policajtom úprimne poďakoval.
Chcem veľmi pekne poďakovať policajtovi a policajtke, a to „Kobre“, ktorá mi dnes spravila sprievod do nemocnice, pretože mi prestala dýchať dcéra. Veľmi pekne ďakujem.
Kolegovia, výborná práca!!!
- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články