Hádzanárske leto 2022

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Hádzanársky kemp pre žiačky a dorastenky

August:

2. 8. -prvé stretnutie o 17.00 – multifunkčné ihrisko ZŠ J. Fándlyho

3. – 6. 8. od 10.00 – 12.00 – podľa počasia, ZŠ, kemping

od 17.00 multifunkčné ihrisko ZŠ J. Fándlyho          

15.- 20. 8. sústredenie Skalka

23. 8. – 31. 8. o 17.00 tréningy na ZŠ J. Fándlyho

dopoludnia od 10.00– podľa počasia: bicykle, kemping, opekačka

Turnaje – podľa ponuky Kolárovo, Stupava, Rohožník

Ak máte záujem, aby vaše dieťa športovalo, môžete ho prihlásiť 3. 8. o 17. 00 – multifunkčné ihrisko ZŠ J. Fándlyho Sereď, alebo kontakt: Mgr. Milan Novák      0904569348

 

Projekt je realizovaný vďaka finančnej podpore mesta Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články