Adrenalínové venčenie psíka v Cíferi. V potoku muž našiel vojenskú mínu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Cíferskí policajti boli včera privolaní k miestnemu potoku, v ktorom bola pri brehu zachytená stará munícia. Tú pravdepodobne vyplavila voda po predchádzajúcej búrke.

Popoludní venčil 44 ročný muž svojho psa pri miestnej časti Pác, v obci Cífer. Keď prechádzal okolo potoka, v bahne si všimol podozrivý predmet, ktorý pripomínal vojenskú muníciu. Policajti po príchode zistili, že sa naozaj jedná o mínu a privolali na miesto trnavského pyrotechnika. Ten potvrdil, že ide o 82 mm delostreleckú mínu ruskej výroby, ktorú používali počas 2. svetovej vojny. Našťastie jej chýbal zapaľovač, a teda bola nefunkčná.

Pyrotechnik si mínu bezpečne prevzal a neskôr bude spolu s ďalšou muníciu bezpečne zlikvidovaná.

V prípade, ak sa vám podarí nájsť podozrivý predmet, za žiadnych okolností s ním nemanipulujte, a bezodkladne na miesto privolajte políciu. Aj keď je munícia stará a hrdzavá, neznamená, že nie je nebezpečná. Môže síce vyzerať neškodne, no pri neodbornej manipulácií by mohlo prísť k jej odpáleniu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články