Úspech v celoslovenskom kole!

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Z. Javorová /  Vzdelávame a podporujeme našich žiakov! Aj to sú slová, ktoré charakterizujú Cirkevnú základnú školu sv. Cyrila a Metoda v Seredi.

Dňa 23. júna 2022 sa v Dolnom Kubíne konala prehliadka majstrov v práci so slovom a umeleckým stvárnením diel literárnych velikánov – súťaž v umeleckom prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín. Nie iba našu školu, ale aj mesto reprezentovala v celoslovenskom kole žiačka 8. triedy – Tamara Gablíková. Tamarina práca so
slovom a umeleckým prednesom je skvelá. Odborná porota ocenila jej precítenie a podanie ukážky francúzskeho velikána Charlesa Baudelaira – Hocikde mimo tohto sveta.

Tamara v celoštátnom kole získala v III. kategórii v prednese prózy získala strieborné pásmo.

Srdečne jej blahoželáme a veríme, že aj naďalej bude svojím prednesom šíriť radosť, pokoru a zachovávať jedinečné čaro slova.

Tamarka_diplom

- Inzercia -

 

zdroj: Mesto Sereď

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články