Opravený servisný cyklostojan

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

OZ Mám rád cyklistiku v máji 2019 osadilo pri zadnej bráne do mestského parku servisný cyklostojan. Umožňuje dofúkať pneumatiky, opraviť defekt, či využiť náradie k rôznym iným neočakávaným jednoduchým opravám ako je uvoľnený pedál, nosič či detská sedačka. Používa sa veľmi jednoducho a je kompatibilný so všetkými typmi bicyklov. Stojan ale kvôli poškodeniu pumpy nemohol na sto percent slúžiť svojmu účelu .

Erik Štefanek zo združenia vysvetlil: „Poškodenú pumpu na servisnom cyklostojane sme vymenili. Pumpa bola dlhšiu dobu poškodená a aj vďaka dotácii z mesta Sereď sa nám podarilo zakúpiť novú a osadiť ju do stojanu. Verím, že poslúži nie len domácim cyklistom ale aj turistom či mamičkám s kočíkmi. Oslovili sme aj mestskú políciu, či by bolo možné nasmerovať kameru aj na tento stojan.“

Servisný cyklostojan značky Mantis slúži najmä obyvateľom mesta Sereď, ale aj návštevníkom a turistom a to po športovej, rekreačnej aj dopravnej stránke. Tak ako v okolitých mestách aj v Seredi sa osvedčil a u verejnosti si získal pozitívne ohlasy. Po oprave môže stojan opäť v prípade potreby poskytnúť rýchlu pomoc.

Erik Štefanek viac vysvetlil vo svojom videu:https://www.youtube.com/watch?v=f5ps3wDQ-ek

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články