Trolejbus zablokoval jednu z hlavných križovatiek v Bratislave a odstavil aj premávku električiek

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Bratislava / Dnes krátko pred 16.00 hod. popoludní došlo pravdepodobne k poruche jedného z bratislavských trolejbusov. Vozidlo zastavilo priamo v križovatke na Trnavskom Mýte a to tak, že zablokovalo mimo iné električkovú trať v smere od zastávky Trnavské Mýto smerom na ulicu Vajnorskú v obidvoch smeroch. Električky zablokovali premávku v križovatke, čím sa v dopravnej špičke prirodzene tvorila zápcha.

Trolejbus, v záujme uvoľnenia bolo nutné odtlačiť minimálne z prostriedku križovatky a električkovej trate.

Za asistencie dopravného dispečingu na odtlačenie trolejbusu bola použitá „hrubá sila“ pracovníkov dopravného podniku namiesto odťahového vozidla, čo v dopravnej špičke a v centre meste vyzeralo pomerne komicky.

Aj takáto bežná udalosť dokáže skomplikovať dopravu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články