Kategória U9 prvá na medzinárodnom turnaji Schaeffler Cup 2022 v Skalici!

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ŠKF Sereď /  Víkend naši prípravkári z kategórie U9, pod vedením trénera Ladislava Orosziho, strávili na medzinárodnom turnaji v Skalici.Turnaja sa zúčastnilo 7 mužstiev, hralo sa v dvoch dňoch spôsobom každý s každým. Hračí čas v sobotu 6 zápasov po 20 minút, v nedeľu 6 zápasov po 25 minút.

Výsledky sobota:

FK Senica – ŠKF Sereď  0:2

góly: Polednák, Zsemley

FŠM Trnava – ŠKF Sereď  2:4

góly: Polednák 2, Zsemley 2

MŠK Púchov – ŠKF Sereď  3:6

góly: Polednák 5, Zsemley

MFK Skalica – ŠKF Sereď 1:4

góly: Polednák, Karkuš, Droppa 2

FK Hodonín – ŠKF Sereď  0:1

góly: Polednák

MFK Vyškov – ŠKF Sereď  3:3

góly: Polednák, Zsemley 2

 

Výsledky nedeľa:

ŠKF Sereď – FK Senica 3:0

góly: Zsemley 2, Karkuš

ŠKF Sereď – MŠK Púchov

góly: Zsemley 2, Droppa, Kurbel

ŠKF Sereď – Hodonín  1:3

góly: Zsemley

ŠKF Sereď – MFK Vyškov  0:0

ŠKF Sereď – FŠM Trnava  2:1

góly: Karmažín, Zsemley

ŠKF Sereď – MFK Skalica  2:2

góly: Karkuš, Karmažín

 

Celkovo naše mladé nádeje získali 27 bodov so skóre 32:15! Okrem triumfu získal aj individuálne ocenenie náš brankár – Andrej Kurbel.

Deti si okrem 1.miesta a veľkej radosti priniesli aj kopec zážitkov.

GRATULUJEME!

Autor: Matej Fábry

zdroj: skfseredfutbal.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články