Členovia a priatelia TJ Rozkvet prežili krásne chvíle v Papradne

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Michal Hanus / Členovia a priatelia TJ Rozkvet opäť raz prežili krásne chvíle, tentokrát v útulnom prostredí hotela Podjavorník v Papradne.

V dňoch 25. a 26. 6. 2022 sme organizovali zájazd, radosť z ktorého nepokazila ani náhla zmena programu, ktorá vznikla poruchou lode, ktorá nás mala previesť v nedeľu popoludní v Piešťanoch. V sobotu doobeda sme navštívili mesto Trenčín a miestny hrad. Pozreli sme si vystúpenie sokoliarov a deti sa zapojili do súťaže. Následne sme sa presunuli do hotela Podjavorník. Krásna príroda v okolí obce Papradno, útulný hotel, nádherný bazén, a veľa iného.  Sobotný večer sme zakončili pri opekačke, slaných a sladkých dobrotách, ktoré pre nás pripravili ženy, či čapovanom pivku. Najmenší však mali najväčšiu radosť z hier v bazéne. V nedeľu doobeda sme si užívali krásnu prírodu počas prechádzky, deti zasa využili možnosť ovlažiť sa v bazéne. Po obede nasledovala cesta do Piešťan. Náhradným programom bol Eko park Piešťany. Ten si užili hlavne najmenší, ale krásne prostredie si vychutnali všetci. Až na tú horúčavu.

Celkovo sa na výlete zúčastnilo 33 osôb. Už teraz sa tešíme na ďalšie spoločné akcie. Aj tento výlet bol spolufinancovaný z dotácie mesta Sereď. Sme vďační, že mesto Sereď prispieva prostredníctvom dotácií na fungovanie našej organizácie.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články