Hrboľ na cyklotrase spôsobil vážne zranenia cyklistovi, ďalší dvaja cyklisti sa zrazili

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Policajti obe dopravné nehody, ktoré sa stali cez víkend, zaevidovali so zranením. Cestička pre cyklistov patrí medzi obľúbené a vynovené v meste Piešťany. Ide o úsek z Piešťan smerom na Hornú Stredu.

➡️NEROVNOSŤ V STREDE CYKLOCESTY
Prvý nabehol na nerovnosť 67 ročný cyklista v sobotu, doobeda. Pri jazde na bicykli zn. Triban si vypuklinu v strede cyklotrasy nevšimol, s kolesom na ňu nabehol a nešťastne spadol. S vážnym úrazom hlavy ho prevážali záchranári do piešťanskej nemocnice.

➡️ZRAZILI SA DVAJA CYKLISTI
V nedeľu sme na tom istom mieste dokumentovali ďalšiu nehodu.
41 ročný cyklista chcel predchádzať v smere jazdy 53 ročnú cyklistku. Prešiel do stredu cyklotrasy, kde už nestihol zareagovať na nerovnosť, stratil stabilitu a dostal sa do kolíznej situácie s predchádzanou cyklistkou. So svojim bicyklom dopadol na staršiu ženu. Tá si pri páde na zem zranila zápästie. Podľa predbežnej správy z nemocnice utrpela žena ľahké zranenie. Muž bol s drobným oderkami jednorazovo ošetrený. Obaja cyklisti mali dychové skúšky na alkohol negatívne.
Obe dopravné nehody sú naďalej v štádiu policajného objasňovania.

➡️Za zjazdnosť cesty na cyklochodníku je zodpovedný správca komunikácie.
Cyklista je však povinný sa na jazdu plne sústrediť a v prípade, že nie je cestička pre cyklistov zjazdná, jazdí sa pri pravom okraji vozovky. Zároveň dávame do pozornosti, že nedostatky na cestách, rôzne výmole, nerovnosti môžu aj občania nahlásiť priamo správcovi komunikácie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Podľa mňa sa vodič nemotorového dvojkolesového vozidla nevenoval plne vedeniu a v plnej rýchlosti nabehol na spomaľovací pukeľ pričom si spôsobil vecnú a zdraviu neprospešnú škodu

 2. Vidíte, presne tieto témy vám idú.. Hrbol na cyklotrase.. Alebo.. Hovno na stanici (aj s fotodokumentáciou) . Toho sa držte. V tom ste dobrí. Ale tie jednostranné sterilné úvahy o vojne na Ukrajine okopírovane z FB si odpustite. Neurážajte ma nimi. Ešte stále seno nežeriem. O objektívnosti vaše noviny ani nechyrovali. Dovidenia pri ďalšej posunutej dlažobnej kocke na chodníku pred Lavazzou (aj s foto dokumentáciou).

 3. mas 100 bodov Vazena redakcia,presne si zhrnul co SOL dokaze,alebo vlastne nedokaze a necakajme zazrak,

 4. pokial tam nebol asfalt,a hradza nebola vobec upravovana,pytam sa ako sa tam vtedy jazdilo?ako jazdia takito ludia po polnych cestach?nie som si isti ci asfalt na hradzi mozeme nazvat cesta,vozovka komunikacia a ci platia rovnake pravidla ako na znacenych komunikaciach.

 5. Vážená redakcia 27. júna 2022, 21:28 – mozno by stacilo nenavstevovat SOL, alebo si najst ine medium. Alebo ta niekto nuti to tu citat? A o komentovani ani nevravim…

 6. Vôbec nikto ma nenúti, robím to úplne dobrovoľne. A nevedel som, že je zakázané kritizovať zlú novinarčinu. Ale ďakujem za upozornenie. Aspoň si mi vysvetlil, co môžem a co naopak nemôžem vo svojom voľnom čase robiť.

 7. To si ty Miloš? 28. júna 2022, 22:30 – ja som pod prispevkami podpisany. Su ale take, ktore mi nestoja za pozornost, toboz za komentar…

 8. Hops, myslel som iného Miloša, ale nevadí. Ale už keď ste zareagovali, chcem sa vás spýtať, prečo zverejňujete vo vašich novinách vždy len jednostranný názor. Prečo sa snažíte prezentovať , že pravda je len čiernobiela. Napr. o vojne na Ukrajine. A či si uvedomujete, aké to je nebezpečné. Ďakujem za odpoveď.

 9. @Vážená redakcia 27. júna 2022, 21:28
  Je jasne ze nezeres seno, ty si pochutnavas na hovnach od Blahu to je jasne 😀

 10. V tvojom obmedzenom svete sú tí, ktorí nezdielaju tvoje názory, automaticky Problahovci. Mojko poľutujem ta hned, pod na moju hruď synak.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články