Amfiteáter bude aj tento rok počas prázdnin premietať ZDARMA

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Aj tento rok amfiteáter v Seredi pripravil pre návštevníkov počas prázdnin premietanie ZDARMA. Čakajú Vás animované rozprávky, komédie aj horory. Premietať sa bude vždy v piatok so začiatkom o 21:30 hodine. Prijmite naše pozvanie na sledovanie niektorých z nasledujúcich titulov pod holým nebom a s hviezdami nad hlavou:

1.júla 2022

VEZMI SI MA / Marry Me / – romantická komédia, USA

Moderný, milostný príbeh o celebritách, manželstve a sociálnych sieťach.

Hrajú: Jennifer Lopez, Owen Wilson, Sarah Silverman, Chloe Coleman, Jimmy Fallon, Utkarsh Ambudkar, John Bradley.

8. júla 2022

PO ČOM MUŽI TÚŽIA 2 – pokračovanie úspešnej komédie

Ide o humorný pohľad na stret mužského a ženského sveta a hľadanie vzájomného porozumenia, ktoré môže mužov aj ženy priviesť k šialenstvu.

Hrajú: Jiří Langmajer, Anna Polívková, Tereza Kostková, Ondřej Kavan, Leoš Noha, Zuzana Kronerová

22. júla 2022

V LETE TI POVIEM, AKO SA MÁM – česko-slovenská komédia

Film pojednáva o osudoch štyridsiatnikov, bývalých spolužiakov zo strednej školy, ktorých osudy sa navzájom stále prepletajú

Hrajú: Tereza Kostková, Petra Vajdová, Soňa Norisová, Dominika Morávková, Anna Šišková, Simona Babčáková, Dana Rogoz, Andreea Vasile, Marián Miezga, Ján Koleník, Ondřej Sokol, Martin Hofmann, Jaroslav Plesl, Pavel Bartos.

29. júla 2022

BABY ŠÉF: RODINNÝ PODNIK / The Boss Baby: Family Business / – animovaný film

Ted a Tim musia znovu spojiť sily proti novému zloduchovi.

12.augusta 2022

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2: DOBRO DOŠLI – komédia

Voľné pokračovanie úspešnej komédie, v ktorej sa rozpúta bláznivý kolotoč udalostí, predchádzajúci svadbe v nádhernom prostredí pri „československom“ mori v Chorvátsku.

Hrajú: Táňa Pauhofová, Gabriela Marcinková, Antónia Lišková, Zuzana Norisová, Emília Vášáryová, Anna Kadeřávková, Karolína Tkáčová, Nina Petrikovičová, Jiří Bartoška, Ján Koleník, Tomáš Maštalír, Jozer Vajda, Dagmar Havlová, Marek Majeský, Petr Vaněk.

19. augusta 2022

HALLOWEEN ZABÍJA / Halloween Kills /

Niektoré netvory je nemožné zabiť. Michael Myers, legendárny tichý zabijak s bielou maskou je späť.

Hrajú: Jamie Lee Curtis, Anthony Michael Hall, Judy Greer, Kyle Richards, Andi Matichak, Dylan Arnold, Nick Castle, James Jude Courtney.

26. augusta 2022

SPIEVAJ 2 / Sing 2 / – animovaný

Pokračovanie úspešného hudobného animáku, v ktorom sa partička nadšených hudobníkov snaží preniknúť do vyšších poschodí šoubiznisu

ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ. Viac info na https://www.amfiteater.sered.sk/

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články