Hodový jarmok v Seredi. Nedajte šancu zlodejom a na osobné veci si dávajte pozor!

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajti pripravujú, v spolupráci s mestom Sereď, viaceré bezpečnostné opatrenia, aby ste sa na tohtoročnom jarmoku cítili bezpečne.

Všetkých návštevníkov upozorňujeme, aby si na svoje osobné veci dávali pozor.

Hodnotné veci a peňaženky sa snažte nevystavovať pozornosti ostatným. Zoberte si so sebou radšej menšiu hotovosť, a oddeľte si ju od platobných kariet a dokladov.

Neustále majte svoju kabelku, tašku alebo peňaženku pod dohľadom a nenechávajte svoje veci voľne položené, napríklad na stánkovom pulte alebo lavičke. Kabelky a tašky majte riadne uzavreté a ak máte tzv. crossbody tašky alebo ruksaky, noste ich tak, aby ste o nich mali neustály prehľad. Práve tieto sa totiž stávajú ľahkou korisťou pre zlodejov.

V prípade, ak si na jarmoku nakúpite a veci si odložíte do auta, dajte ich tak, aby nelákali oko zlodeja. Nezabudnite skontrolovať, či ste auto riadne uzamkli a nikto v aute nezostal.

ŠPECIÁLNE PRE VODIČOV

Ak vás zláka tekuté ovocie či chmeľ, za volant si už nesadajte.

Na vavrínoch by nemali zaspať ani samotní predajcovia. Plne naložené autá tovarom a pokladničky uložené pod pultom sa tiež môžu dostať do pozornosti zlodejov.

RADA PRE RODIČOV MALÝCH DETÍ

Ratolestiam vysvetlite, čo robiť v prípade, ak sa stratia. Odporúčame deťom na vhodné miesto umiestniť kontakt na rodiča.

V prípade potreby, ihneď kontaktujte najbližšiu policajnú hliadku alebo zavolajte na číslo 158.

Nezabúdajte, najlepšia prevencia je opatrnosť.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Ja by som oveľa väčší pozor dal na tých čo robia v tých stánkoch. Najprv cena za nemenovanú vec za 20 potom za 18 a ako špeciálne pre mňa keď videl že nemám záujem za 13. Podľa mňa tá vecička bola tak za 10 eur, ale človek musí zarábať nejako.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články