AKTUÁLNE: Pri búracích a výkopových prácach v garáži v Seredi boli nájdené kostrové pozostatky človeka – VIDEO

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Sereď / V popoludňajších hodinách pri búracích prácach pod betónovou dekou v jednej z garáží v Seredi boli nájdené v zemi zakopané kostrové pozostatky ľudského tela.

Pracovníci firmy vykonávajúcej práce na objednávku vlastníka nehnuteľnosti výkopové práce okamžite prerušili a nález ohlásili polícii.

Podľa informácií vlastníka garáž nebola stavebne upravovaná dlhé desaťročia, resp. bola zakúpená od iného vlastníka pred niekoľkými desaťročiami.

Informovali sme sa u pamätníkov poznajúcich miesto nálezu, ktorí nám povedali, že garáže boli stavané ako „niklovácke“ niekedy po roku 1960, dosť určite do roku 1966-1967.

Polícia na mieste vykonala nevyhnutné úkony, následne budú rekonštrukčné práce pokračovať.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Ved to je Mimino ten cigansky kozojeb pojebany tam sa schovaval aby v klude mohol drogy predavat.

 2. Zistilo sa už niečo? Myslím, vek, pohlavie, približný dátum uloženia pod zem a tak…

 3. Ako toto vážne ? Čítate niektorý čo píšete ? Však sa choďte liečiť .
  Žijete v malej uzavretej bubline doma na gauči .
  Alebo sa snažíte byť vtipný ?
  Dajte si pauzu od internetu a televízie
  Však ako môžete pod taký článok ťahať primátora vládu Fica či ukrajinské vlajky .
  Ani sa nečudujem že Slovensko je tam kde je. Je to výsledok vašej mentality !

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články

x