Plamene zachvátili vozidlo na R1. Uhasili ho hasiči zo Serede

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM|   Dňa 22. júna 2022 pred 23-tou hodinou bol na linku tiesňového volania ohlásený požiar osobného motorového vozidla na rýchlostnej ceste R1, v smere Trnava-Nitra.

V čase príjazdu hasičskej jednotky zo Serede sa vodič nachádzal bez zranení mimo horiaceho automobilu. Vykonaným prieskumom bolo zistené, že plamene zachvátili motorovú časť vozidla. Na likvidáciu požiaru boli použité dva vysokotlakové prúdy. Hasiči po úplnom uhasení prekontrolovali automobil termovíznou kamerou a postupne začali s dohášaním zistených lokálnych ohnísk.

Technická porucha na vozidle spôsobila škodu vyčíslenú na hodnotu 3 000 €.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Mou to nebolo mojej dcery len pre informaciu. Tej kupim zachvilu nove lebo biznis mi ide teraz strasne dobre lebo Naka mi pomohla pobrat konkurenciu mou

  2. Ty retardeon , mou uz sa nevim dockat jak ta zoberu aj s tú tvoju céru 😂😂😂

  3. Mou mna rakovina nezozere este uvidite kolko penazi zarobim teraz s mojim varicom. Na Meandri mam zakladnu ked budete potrebovat ozvite sa mou ja som teraz to eso!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články