Oprava strechy na skladových priestoroch Mestskej polície

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V mesiaci jún 2022 mesto Sereď pristúpilo ku generálnej oprave strechy na skladových priestoroch v areáli Mestskej polície na Jesenského ulici. Strešný plášť bol v zlom technickom stave, nedokázal odolávať poveternostným vplyvom a brániť prieniku vlhkosti do budovy. Opravu strechy zrealizovala firma Viliam Baloník – PIKVIP zo Serede. Jednalo sa o 60 m2 plochej strechy.

„Na prekrytie pôvodnej krytiny sme použili ako izoláciu PVC fóliu zn. SIKA, ktorá má vysokú odolnosť a pevnosť. Fólia bola ukotvená o podkladový betón a strecha bola odvetraná. Životnosť strechy by mala byť 20 rokov ale väčšina striech upravených týmto spôsobom prežíva 30 a viac rokov,“ vysvetlil Viliam Baloník. Po rekonštrukcii došlo na budove k zlepšeniu hydroizolačných a tepelno-technických vlastností strešného plášťa.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články