V trnavskom nákupnom centre mala zobrať dôchodkyni peňaženku

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

NECELÁ MINÚTA A BOLO PO VŠETKOM. POLICAJTI TERAZ HĽADAJÚ MLADÚ ŽENU

KR PZ Trnava |MM|  Radi by sa s ňou totiž porozprávali v súvislosti s krádežou peňaženky.

V predajni s oblečením v trnavskom nákupnom centre mala, v stredu (8.6.2022) po obede, neznáma žena zobrať dôchodkyni peňaženku aj s hotovosťou, osobnými dokladmi a platobnou kartou. Staršia žena ju mala mať v kabelke položenej na zemi. Podozrivá využila chvíľkovú nepozornosť majiteľky a za pár sekúnd ju mala okradnúť o viac ako 300 eur.

Poverený policajt začal vo veci trestné stíhanie pre prečin krádeže.

Ak ste ženu podozrivú z krádeže na záberoch spoznali, prípadne ste boli jej svedkom, kontaktujte nás na bezplatnom telefónnom čísle 158, alebo nám napíšte správu na FB Polícia SR – Trnavský kraj.

- Inzercia -

Apelujeme na ľudí, aby pri nákupoch nestrácali obozretnosť a dávali si na svoje veci pozor. Nikdy nenechávajte kabelky a tašky bez dozoru, napríklad voľne položené na zemi alebo v nákupných košíkoch.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Je tu plno cudzincov, tak veľmi ťažko zistiť kto je to. Je to ako hľadať ihlu v kope sena. Pred nedávnom bol záznam, že sa zase vrátili tie ženy, alebo dievčatá, ktoré na ulici okrádali počas dňa. Mali na sebe klobúky stiahnuté do čela a tmavé okuliare. Kto vie, kade sa pohybujú? Ale i pri najväčšej opatrnosti vás môže okradnúť. To už majú nacvičené.

  2. Ludia, davajte si velky pozor na svoje osobne veci, ako su peniaze a doklady. Urcite skupinky „hyen“ prosperuju z nasej nepozornosti a dovercivosti.

  3. Je mi hrozne ľúto ze sa dejú takéto veci, obzvlášť keď sú dôchodcovia na tom finančne tak ako sú. Ale kvalita videa bola natáčaná asi zo žehličkou. Držím palce pri hľadaní páchatelky, ale silno pochybujem…..

  4. Smutné je že keď tu špinu odhalia aj tak sa jej nič nestane totiž take hyeny sú zákonom chranene

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články