Právoplatné odsúdenie bývalej prezidentky Finančnej správy SR

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Úrad špeciálnej prokuratúry GP SR  |MM|  Dnešného dňa schválil Špecializovaný trestný súd dohodu o vine a treste medzi prokurátorom ÚŠP a obvinenou Ing. L. W., v rámci ktorej bola uznaná vinnou pre zločin prijímania úplatku, začo jej bol uložený trest odňatia slobody vo výmere 2 roky s podmienečným odkladom na skúšobnú dobu vo výmere 5 rokov.

Ďalej jej bol uložený peňažný trest vo výmere 50 tisíc eur a trest zákazu činnosti na výkon funkcie v orgánoch verejnej moci vo výmere 5 rokov.

Rozsudok je právoplatný.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Ako nic ve zlom, ale vsetci co brali uplatok by mali dostat min 20 rokov a prepadnutie majetku celej rodine.

  2. Aký skutok by dané teleso muselo spáchať aby bolo odsúdené väzobne? Článok pred sviatkami: ožrala vypil niekde v jednote 0,5L vodky -5€ a bolo hneď super rýchle konanie …. Škoda dalej rozpisovat

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články