Obmedzenie vjazdu do niektorých ulíc a zákaz parkovania na určitých parkoviskách počas jarmoku

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mestská polícia Sereď / V dňoch 24.6.-26.6.2022 poriada mesto SEREĎ- Sereďský hodový jarmok.

Pre účely zabezpečenia jarmoku boli vyňaté ulice Kostolná, Školská, Mlynárska a Vinárska. Na uvedených uliciach bude počas jarmočných dní t.j. 24.06.2022 – 26.06.2022 zakázaný vjazd všetkých motorových vozidiel mimo vozidiel zabezpečujúcich organizáciu a služby jarmoku.

Predajné stánky budú okrem priestorov trhoviska umiestnené aj na dotykových parkovacích plochách uvedených ulíc t.j.- parkovisko oproti Domu Kultúry a vedľa obchodného centra Dáni po oboch stranách.

Z uvedených dôvodov Vás preto žiadame, aby ste v uvedené dni t.j. od 24.6.2022 o 06,00 hod. do 26.6.2022 19,00 hod. neparkovali so svojimi motorovými vozidlami na uvedených parkoviskách.

Vozidlá, ktoré budú v čase od 06,00 hod. dňa 24.06.2022 parkovať na uvedených parkoviskách môžu byť na pokyn mestskej polície odtiahnuté.

- Inzercia -

Žiadame Vás o rešpektovanie uvedených skutočností.

 

zdroj: MsP Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články