Jarmočný víkend v Campingu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Seredský jarmok je dlhoročná tradícia sprevádzaná skvelou zábavou, dobrým jedlom a letnými osviežujúcimi nápojmi.

Ináč tomu nebude ani tento rok. Pripravili sme si pre vás porciu skvelej hudby, ktorá vás určite nenechá sedieť na stoličkách. Nebude chýbať ani pestrá ponuka tých najlepších alkoholických či nealkoholických nápojov.

V PIATOK vám do tanca zahrá skupina ČIBUK, ktorá rozprúdi krv v žilách i tým najväčším flegmatikom

V SOBOTU je na programe MEGA DISCO PARTY na ktorej budeme počuť tie najväčšie hity z tanečnej a elektronickej hudby súčasnosti.

 

Piatok 24. 6.

Tanečná zábava so skupinou ČIBUK

Štart: 21:00
Vstupné: 5€

 

Sobota 25. 6.

MEGA DISCO PARTY

Štart: 21:00
Vstupné: 5€

 

Tešíme sa na vás v Seredi v Campingu.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články