60 ročný Stanislav z Trnavy včera odišiel a domov sa už nevrátil

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Trnavskí kriminalisti intenzívne pátrajú po nezvestnom Stanislavovi Gubrickom z Trnavy.

Starší muž mal včera podvečer odísť z adresy trvalého bydliska na neznáme miesto. Všetky osobné veci, aj s kľúčmi a mobilom, nechal doma a nikomu o sebe nedal doteraz vedieť.

Stanislav je 180 cm vysoký, štíhlej postavy, má krátke prešedivené vlasy a fúzy a má modré oči. Z domu pravdepodobne odišiel v rifľových nohaviciach a bielej kockovanej košeli s nápisom Calvin Klein.

Muž by sa mohol pohybovať aj v okolí obce Zeleneč, kde chodieval na záhradu.
Ak ste staršieho pána niekde, od včera 17:30 h, videli, prípadne máte o jeho pohybe nejaké informácie, ihneď nás kontaktujte na bezplatnom čísle 158, alebo nám napíšte súkromnú správy na náš FB Polícia SR – Trnavský kraj.

Ďakujeme za pomoc a zdieľanie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články