Seniori na kúpeľnom pobyte v Dudinciach

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Klub dôchodcov Dolná Streda zorganizoval v termíne od 13.6. do 17.6. relaxačný pobyt v známom kúpeľnom meste Dudince. Nakoľko nebola naplnená kapacita autobusu, vedúca klubu Emília Válkyová pozvala na pobyt aj viacero Seredčanov.

Liečivá minerálna voda v Dudinciach patrí medzi najvzácnejšie vody na svete. Je to vysoko mineralizovaná voda, ktorej ojedinelá kombinácia oxidu uhličitého a sulfánu umožňuje liečbu rôznych ochorení súčasne. Vodu podobného zloženia nájdete v Európe už len vo Vichy (Francúzsko). Pobyt v kúpeľoch je zameraný na zmiernenie ochorenia pohybového aparátu, kardiovaskulatórnych a neurologických ochorení či choroby profesionálneho preťaženia.
Pre klientov kúpeľov boli pripravené masáže, perličkové kúpele, cvičenie vo vode, magnetoterapia, finska a parná sauna, liečba ultrazvukom, plynovými injekciami, biolampou či striedavým prúdom. V cene pobytu si každý z rekreantov mohol vybrať desať procedúr, ďalšie boli za poplatok. Súčasťou bola aj tanečná zábava, kedy sa aj pohybovo menej zdatní seniori zapojili do tanca. Počas pobytu sa všetci navzájom lepšie spoznali a nadviazali nové priateľstvá. Domov sa vrátili oddýchnutí a nabití novou energiou.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články