Podávali sa tradičné Raňajky pre cyklistov

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

OZ Mám rád Cyklistiku opäť v Seredi zorganizovalo obľúbené Raňajky pre cyklistov. Podujatie sa konalo v rámci celoslovenskej kampane Do práce na bicykli, ktorá je najväčšou kampaňou podporujúcu rozvoj cyklistickej dopravy na Slovensku.

Občerstvovací stánok s rôznym druhom pečiva, minerálkami, oblátkami, džúsom či ovocím bol už tradične umiestnený pri svetelnej križovatke. Raňajky sa podávali zdarma, stačilo si ráno vziať bicykel a cestou do práce, obchodu alebo školy si spraviť krátku zastávku pri stánku.

Cyklisti mohli zároveň s organizátormi viesť debatu o potrebe ďalších cyklostojanov v meste, o bezpečnosti cyklistov na cestách ale aj o možnostiach ako zabezpečiť bicykel proti krádeži. Zároveň sa mohli dozvedieť novinky v oblasti budovania cyklistickej infraštruktúry v meste. Aktuálne je vo fáze príprav nový cyklistický ťah cez mesto, ktorý bude spájať oba mosty v Seredi. Cyklocesta bude súčasťou aj nového nadjazdu nad železničnou traťou. Ďalším projektom bude výstavba novej cyklotrasy, vedúcej po hrádzi od Serede smerom na Šúrovce, ktorú TTSK začne už o niekoľko týždňov.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články