Ľudovít Štúr sa obracia v hrobe, ale Anton Bernolák práve vstal z mŕtvych.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalší mysliteľ  pripustený (namiesto späť na prvý stupeň ZŠ) k počítaču a zároveň ďalší hlupák cítiaci potrebu verejne dať svetu vedieť, akým veľkým je hlupákom…

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Po bernolakovcinu netreba chodit daleko..staci si prejsť komentáre pod clankami p.Majka..

  2. Hlupák nehlupák, ale týmto článkom sa stáva viditeľným. Je to evidentne občan Slovenska maďarskej národnosti. Len nechápem či sa autor pohoršuje nad pravopisom alebo obsahom? Lebo ani jedno a ani druhé nestojí na zamyslenie sa obyčajnému človeku, ktorý má plnú hlavu toho ako vyžiť v súčastnej dobe. Alebo stále nám bude niekto prikazovať čo si mám myslieť?

  3. Takychto dokonale bezcennych a nic nevypovedajucich clankov,tu je pozehnane,ale ani jeden o tych,ktori realne mozu nieco zmenit,mam na mysli mentalnych atletov typu,medved bylinozravec a pod

  4. Tak naco sem ty dokonale bezceny chruno lezes? Alebo si uchylny blb a pri tychto clankoch si brusis buratina?

  5. Nakolko podla pravopisu je vidno, ze sa jedna o regulerneho blba, tak pravdu zarucene nema. A kto s nim suhlasi…..

  6. ked stur vidi nada ,kollara,korcoka,matovica,hegera,budaja,kolikovu a spuchlinu z palaca,tak sa obracia a zaroven grcia a prosi aby sme nanho este kubik hliny hodili,aby nemohol nahodou vyjst z hrobu.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články