HK Slávia Sereď: Seredský pohár putuje na Moravu

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

HK Slávia Sereď /  Hádzanársky klub Slávia Sereď zorganizoval za pomoci ZŠ J. Fándlyho dvojdňový medzinárodný hádzanársky turnaj starších žiačok.

Turnaja sa zúčastnilo sedem družstiev, ktoré sa stretli systémom každý -s každým. Dievčatá pred pomerne veľkou diváckou kulisou predvádzali rýchlu hru, doplnenú krásnymi kombináciami. Palmu víťazstva si odnieslo družstvo z Veľkej nad Veličkou A, ktoré nenašlo na turnaji premožiteľa.  Na turnaji sa nestratili ani naše dievčatá.

V úvodnom meraní síl si poradili so HC Sporta Hlohovec 13: 5 a v druhom po zlepšenom výkone SHK Veselí na Morave 25:15.

V poslednom zápase prvého hracieho dňa po nevýraznom výkone v útočnej činnosti podľahli Veľkej na Veličkou B 14:16, keď na bod siahali až do poslednej minúty.

V sobotu si rannom zápase poradili s ŠKP Bratislava 19:15 a popoludňajšom v derby stretnutí HK Duslo Šaľa 17:13.

Vo večernom stretnutí v úvode išli do vedenia, ale veľké problémy mali pri premieňaní gólových príležitostí proti hosťujúcemu brankárovi a nakoniec utrpeli prehru 17:25.

Poradie: 1. SKH Velká nad Veličkou A

  1. SKH Velká na Veličkou B
  2. HK Slávia Sereď
  3. HK Slovan Duslo Šaľa
  4. ŠKP Bratislava
  5. SHK Veselí na Morave
  6. HC Sporta Hlohovec

Najlepšou hráčkou turnaja bola vyhlásená domáca Emilie Fogelová.

Projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď

  

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články