Úspešný projekt “ Skrášlime si školský dvor“

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Materská škola Komenského v Seredi sa zapojila do akcie Nadácie Pontis s projektom „Skrášlime si školský dvor“. Ide o podujatie NAŠE MESTO a je to najväčšie firemné dobrovoľníctvo na Slovensku.

Naše Mesto už viac ako 15 rokov spája firmy, samosprávy a občiansky sektor s jasným cieľom – vyčistiť, skrášliť a viditeľne zlepšiť mestá, v ktorých žijeme. Každoročne si tisíce dobrovoľníkov z firiem obliekajú rovnaké tričká a zapájajú sa do množstva dobrovoľníckych aktivít po celom Slovensku darovaním svojho času a práce, informuje Nadácia Pontis. Zapojení dobrovoľníci čistia parky, upravujú zeleň či natierajú mestský mobiliár.

Podľa učiteľky Kataríny Jakubcovej, ktorá stojí za úspešným projektom, bolo cieľom esteticky obnoviť náter oplotenia na školskom dvore. Plot bol značne opotrebovaný a bolo nutné ho opatriť novým náterom. Aby bolo oplotenie farebné a dobre viditeľné prišlo do materskej školy 31 dobrovoľníkov z TESCO STORES a pomocnú ruku pridali aj rodičia detí. Vynovené farebné oplotenie vyvolá už pri vstupe do priestorov škôlky v deťoch príjemný pocit a nepriamou formou bude mať pozitívny vplyv aj na ich estetické cítenie.

Riaditeľka Iveta Fraňová touto cestou ďakujeme dobrovoľníkom z TESCO STORES a ich priateľom, rodičovskému združeniu a rodičom za skvelú prácu pri čistení a maľovaní plota v MŠ Komenského. Spoločnou prácou prispeli ku skrášleniu školského dvora.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články