Dverami prepichol cyklistke pľúca. Druhý zmietol z cesty motorkára

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|  Trnavskí dopravní policajti vyšetrujú dve dopravné nehody, pri ktorých sa opäť zranili dvojkolesoví účastníci.

OTVORIL DVERE CYKLISTKE DO DRÁHY

V utorok ráno boli policajti privolaní do mesta Hlohovec. Na Šulekovej ulici odstavil 43 ročný vodič auto Škoda Roomster a bez toho, aby skontroloval situáciu, mal otvoriť dvere. 42 ročná cyklistka, ktorá práve išla okolo sa im už nemala šancu vyhnúť. Do otvorených dverí narazila tak nešťastne, že si pri tom prepichla pľúca. Privolaná RZP ju urýchlene previezla do trnavskej nemocnice.

Policajti muža podrobili dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Za účelom zistenia alkoholu v organizme cyklistky, jej bola odobratá krv. Polícia presné príčiny a okolnosti nehody naďalej vyšetruje.

VODIČ AUTA ÚDAJNE ZASPAL

Policajti riešia aj dopravnú nehodu, ktorá sa stala včera v skorých ranných hodinách medzi obcami Šúrovce a Siladice, v okrese Trnava. Podľa prvotných informácií mal 36 ročný vodič auta Škoda Octavia dostať mikrospánok a v mierne ľavotočivej zákrute mal prejsť do protismeru. Úsekom v tom čase prechádzal aj 41 ročný motocyklista na Honde CRF. Na situáciu už nestihol zareagovať a s osobným autom sa zrazil. Po náraze skončil vpravo mimo cestu. Motorkára museli so zraneniami previezť do trnavskej nemocnice.

Policajná hliadka vykonala s oboma mužmi dychové skúšky, ktoré prítomnosť alkoholu v ich dychu nepotvrdili. Vodičovi auta na mieste zadržali vodičský preukaz.

Upozorňujeme vodičov, aby nepodceňovali aj najmenšie známky únavy a radšej vozidlo na chvíľu zastavili a oddýchli si. Rovnako nezabúdajte, že nie ste na cestách sami a vždy berte ohľad aj na ostatných účastníkov premávky. Aj pri bežnom vystupovaní z auta sa presvedčte, či tým neohrozíte seba alebo niekoho iného.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články