Poveternostná situácia v Trnavskom kraji počas včerajšieho dňa

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM| V súvislosti s poveternostnou situáciou v Trnavskom kraji zo dňa 13. júna 2022 od 6:00 hodiny do 14. júna 2022 do 6:00 hodiny zasahovali príslušníci  Hasičského a záchranného zboru a členovia dobrovoľných hasičských zborov obcí celkom 16-krát.

Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Piešťanoch zasahovali 2-krát. Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Dunajskej  Strede boli vyslaní k zásahu 1-krát. Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Senici zasahovali na mieste udalosti 3-krát. Príslušníci Okresného riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Galante (z zasahovali 1-krát. Dobrovoľní hasiči z Prašníku, Sobotišťa, Holíča, Brodského, Gabčíkova, Kútov, Unínu, Veľkých Úľan a Maduníc zasahovali po 1-krát. Hasiči odstraňovali popadané a naklonené stromy z cestných komunikácií, ktoré ohrozovali plynulú a bezpečnú premávku.

Celkom zasahovalo 22 profesionálnych príslušníkov a 37 členov dobrovoľných hasičských zborov miest a obcí. Na miestach udalostí bolo nasadených spolu 16 kusov hasičskej techniky.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články