Putina posielajú tam, kam patrí…

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Trnava / Pravdepodobne v Trnave skončili títo Ukrajinci na odchode z Ukrajiny pred vojnovým konfliktom vedeným Ruskou armádou na rozkaz prezidenta Vladimíra Putina.

Svoj názor na agresora Putina neskrývajú, nemajú obavy a verejne ho prezentujú na zadnom okne auta.

Ukrajincov sme našli a odfotografovali včera pri parkovaní pred železničnou stanicou.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. trapneeee. Ak by to niekto napisal v opacnom garde uz by ho nasa ideo policia nahanala.

 2. Už to začína byť trápne. Všetci vieme kam patrí Putin, ale pomaly začínam nadobúdať dojem, že tam patrí aj Zelenskyj. Ako je možné, že ten práškový prezident krajiny, kde vládne brutálna korupcia, porušovanie ľudských práv, nehovoriac o ostatných oblastiach verejného života, neustále poučuje ostatné krajiny čo a ako majú robiť vo vzťahu s Ukrajinou? Ako je možné, že Ukrajina zneužíva vojnový konflikt na vydieranie Európy na vstup do EÚ, keď normálnemu človeku musí byť jasné, že o splnení náročných kritérií trvajúcich roky a ktorými si štandardne prešli všetky kandidátske krajiny, nemôže byť ani reči?

 3. P.Majko a potom sa čudujete,že ľudia sú už na modro žltú alergickí.To už ozaj nemáte o čom písať? Denno denne nám médiá vymývajú mozog Ukrajinou.Už aj ľudia prestali pomáhať,sklady s humanitárnou pomocou sú prázdne a pochybujem,že sa to zmení.

 4. Presne tak, každému to už ide na nervy…aj tento článok bol zbytočný a Ukrajincom nijak nepomôže

 5. Nech vás prašivcov proruských trolov aj šľak trafí, páľte všetci do ruskej prdele, Sibír je veľká.

 6. Realita je taká, že západ nebude za Ukrajincov priamo bojovať, a tak im ako neporovnateľne slabšiemu štátu nezostáva nič iné, len uzatvoriť s agresorom prímerie. Západ totiž kvôli Ukrajincom nepôjde do 3.svetovej vojny.

 7. Anonym 20:38,Realita je taká,že ty si ešte blbší.? Páči sa ti taká konverzácia? Bez akehokolvek argumentu hneď uražaš.Preto si ozaj blbý.

 8. Nadpis článku absolútne nezodpovedá nápisu na ukrajinskom aute. Kam posielajú Putina? Okrem iného, toto polícia nerieši? Bez ohľadu na to, čo je Putin, čítajú to aj deti.

 9. Super, sú to hrdinovia. Celý svet ich dotuje, skáče okolo riti aby Zelensky mohol robiť geroja. A keď sú takí frajeri, prečo je toľko mladých chlapov mimo Ukrajinu? Prečo nebojujú? A dokedy bude Slovensko také sprosté, že kvôli solidarite, aby naši papaláši boli za pekných a chrumkavých zničíme našu ekonomiku a dotiahneme národ do biedy a chudoby? Potom budú spokojný? Čo nás je po Ukrajine? To nie je naša vojna.

 10. Pre Anonym 11. júna 2022, 22:42

  Branná povinnosť je jedna vec. Korupcia na Ukrajine druhá vec. Kašľať na zákony. To je mentalita.

 11. Si predstavte že si dáte nalepku na auto – Matovič je ko… Tiež by to polícia akceptovala ? tiež by tu bol oslavný článok na toho hrdinu ktorý to tam dal ?

 12. Strašne sa majú zle počas tej vojny,ĺutujem ich.Dnes ma predbiehali na diaĺnici z Bratislavy do Trnavy dve Porsche Cayenn a jedno Ferari.Policajtov to určite nezaujímalo,ale rýchlosť mali cca. 180km.

 13. @Anonym 11. júna 2022, 19:49
  Ani nemusi, ukrajinci maju ludi dost, staci technika. Je len otazka casu kedy jebnuty rus pride nato ze prisiel znova do Afganistanu 😉

 14. Vega
  Snivaj dalej. Techniku? Ked za nu zaplatia v pohode. Nie ako doteraz, vsetko gratis a hercovi je stale malo.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články