Na ZŠ J.A. Komenského oslávili Medzinárodný deň detí netradičným spôsobom

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď /  Dňa 8. 6. 2022 sme na našej škole oslávili Medzinárodný deň detí netradičným spôsobom, ktorý finančne zabezpečilo OZ Amosko (ZRPŠ).

Deti mali možnosť zabudnúť na svoje každodenné starosti a školské povinnosti. O zábavu a nezabudnuteľné zážitky sa postarala profesionálna agentúra, ktorá ponúkla široké spektrum športovo-zábavných atrakcií. Deti skákali na nafukovacom hrade, zahrali si minigolf, chodili po lane, triafali plyšové zvieratká ANGRY BIRDS pomocou praku do penových kociek. Veľkému záujmu sa tešil AIR HOKEJ, fungujúci na báze fúkaného vzduchu, ktorým sa deti snažili trafiť loptičku do súperovej bránky. Deti ocenili aj možnosť zdolávať rôzne úskalia na prekážkovej dráhe.

Športovo-zábavné dopoludnie ukončila bublinková diskotéka, počas ktorej hrali známe hudobné hity. Napriek nepriaznivému počasiu si všetci zábavu užili plnými dúškami.

Mgr. Jana Kamenárová

- Inzercia -

zdroj: ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články