Koncoročný výlet žiakov v Tatranských Matliaroch

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ZŠ Juraja Fándlyho Sereď /  Posledné májové dni sa spojili žiaci z 8.A a 6.B a odišli spoločne na viacdňový koncoročný výlet. Počiatočné predsudky z vekového rozdielu sa rýchlo pominuli a žiaci si vytvorili kamarátstva.

Na výlete v Tatranských Matliaroch s nami boli workoutisti z Bratislavy (Workout Academy), ktorí pre nás pripravili bohatý program: cvičenie v prírode, súťaže, turistiku na Zelené pleso, diskotéku a počas celého pobytu vyhodnocovali správanie, prístup a aktivity žiakov, vďaka čomu odmenili na konci pobytu Leu Fogelovú zo 6.B.

Pobyt bol skvelý, chlapci sa správali ako džentlmeni a pomáhali dievčatám s batožinou a všetci si odniesli okrem zážitkov aj nové priateľstvá.

Ďakujeme, že sme mohli byť toho súčasťou.

Mgr. M. Oravec, Mgr. I. Vilhanová

 

zdroj: ZŠ Juraja Fándlyho Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články