Deň plný radostí – MDD 2022 v CDR Sereď

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mgr. Ján Jankulár, riaditeľ Centra pre deti a rodiny Sereď /  Naše deti z CDR Sereď opäť prežili nezabudnuteľný medzinárodný deň detí. Pripravený program bol pestrý, zaujímavý a obohacujúci. Deti budú naň ešte dlho spomínať.

Ráno začalo milo, každé z detí dostalo balíček cukroviniek z DC Tesco Gáň. Neskôr zástupcovia spoločnosti  Samsung Gáň priniesli darčeky pre malých aj veľkých. Deti sa veľmi tešili novým PC monitorom, ktoré využijú pri vzdelávaní, ale aj zábave. Deti si pochutili v zmrzlinárni u Semiho na výbornej zmrzline, ktorá im príjemne ochladila horúci letný deň. Využitie určite nájde aj 10 krásnych bicyklov ktoré do CDR Sereď venoval GSS Global partner Services. Umožní im spoločné cyklistické výlety a zdraviu prospešné trávenie voľného času vonku v prírode. Na záver dňa deti prišla navštíviť Jasmina Alagič a Gabika Drobová Ruman. Priniesli so sebou veľa pozitívnej energie, radosti a smiechu. Deti s nimi diskutovali na témy ktoré ich zaujímali, fotili sa s nimi a tešili sa ich prítomnosti. MDD bude mať vyvrcholenie dňa 9.6.2022 v areáli CDR Sereď, kde sa uskutoční Športový deň. Na deti čakajú zaujímavé disciplíny pri ktorých si deti zmerajú svoje schopnosti, zručnosti a výdrž.

Mgr. Ján Jankulár (riaditeľ CDR) ,,Chceli by sme úprimne poďakovať každému partnerovi. Veľmi si to vážime a z celého srdca ďakujeme. Aj vďaka Vám , mohli deti prežiť krásne chvíle plné radosti. “

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články