Dopravná akcia s krycím názvom Budík začne zajtra skoro ráno

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Prezídium PZ SR |MM|  Ako už polícia avizovala, bude prísnejšie dohliadať na to, či účastníci cestnej premávky dodržiavajú zákony. Prax potvrdzuje, že vodiči jazdia vzorne len ak sú na cestách aj policajti.

Policajti sa počas dopravnej akcie s názvom Budík zamerajú predovšetkým na alkohol, teda či vodiči dodržiavajú svoje povinnosti a nejazdia pod jeho vplyvom. Samozrejme ak zistia aj iné priestupky, budú ich hneď riešiť. Ako už názov akcie napovedá, tieto opatrenia začnú skoro ráno a budú trvať do predpoludnia najbližšie dva týždne.

S cieľom čo najviac eliminovať počet dopravných nehôd, predovšetkým smrteľných, bude v teréne viac policajtov a krycí názov akcií sa bude odvíjať od ich zamerania.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. A akcia “ NÁKUPNÉ VOZÍKY” bude kedy? Či len tých treba j3bať čo ráno vstávajú do roboty?

  2. Vstávať do roboty môžeš, ale nie nacecaný jazdiť so zostatkovým alkoholom.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články