Pozvánka na dvojdňový zájazd do Papradna

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Michal Hanus / Výbor TJ Rozkvet a rod. Hanusová  pozývajú  členov a priateľov organizácie na dvojdňový zájazd do Papradna, ktorý sa bude konať  dňa 25. 06. 2022 a 26. 06. 2022.

Odchod je naplánovaný o 8,00 hod. od Oskara. Účastníkov z mesta zoberieme o 8.05 hod. na Ul. Čepenskej pri starých pekároch. Prihlásiť sa je potrebné do 19. 06. 2022 (nedeľa) vrátane u p. Pastorkovej, tel. 0915 107 917 a uhradiť u nej poplatok v hotovosti alebo, na účet Rozkvetu: názov účtu TJ  ROZKVET Stredný Čepeň

IBAN: SK58 0900 0000 0002 0216 8493

VS:      25062022

Členovia  TJ Rozkvet  uhradia  25€ za osobu, nečlenovia 85€ za osobu.

- Inzercia -

Do poznámky pre prijímateľa: Priezvisko a počet osôb.

Program: 25. 06. 2022

 • 08.00 hod. resp. 08. 05 hod. odchod zo Serede smer Trenčín
 • cca 09.30 príchod do TN, voľný program, napr. prechádzka mestom, prehliadka hradu,…obed riešený individuálne – hradí si každý sám, odchod o 13.00 hod. smer Papradno
 • 14.00 hod. príchod do hotela Podjavorník, ubytovanie, individuálny program. Je možné využiť vonkajšie aj vnútorné športoviská hotela – ich využitie je v cene zájazdu. (www.hotelpodjavornik.sk)
 • 17.30 hod. večera – v cene zájazdu, po večeri voľný program
 • 20.00 hod. opekanie a grilovanie v altánku a posedenie pri čapovanom pive (v prípade nepriaznivého počasia je altánok vyhrievaný) – v cene zájazdu

26. 06. 2022

 • 07.30 – 10.00 hod. raňajky – v cene zájazdu, voľný program
 • do 12.00 hod. vypratať izby
 • 12.30 hod. obed – v cene zájazdu
 • 13.30 hod. odchod do Piešťan
 • cca 15.15 hod. plavba loďou cca. 50 min. – v cene zájazdu, následne voľný program
 • 17.15 hod. odchod smer Sereď
 • 18.00 hod. príchod do Serede

 

V cene je doprava autobusom tam a späť, ubytovanie, 3x strava, plavba loďou. Tešíme sa na Vás!

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. My sa do Podjavorníka chystáme týždeň pred tým. V Javorníkoch je krásne. Ešte tam nie je taký turistický ruch ako napríklad v Tatrách. V hoteli sme už viackrát bývali. Mali tam veľmi dobrú kuchyňu. Dúfam, že tam aj tento rok vari ten istý tím.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články