Kamión strhol auto a padli cez most. Dve osoby neprežili, tri sú zranené. Hlavné ťahy na Trnavu sú uzavreté!

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR HaZZ Trnava |MM|   Z nadjazdu sa zrútil kamión s osobným vozidlom, nehodu neprežili dve osoby.

Hasiči momentálne zasahujú na starej ceste z Trnavy do Piešťan, kde došlo na jednom z nadjazdov k tragickej dopravnej nehode. Pri nehode sa zrútil kamión s osobným vozidlom z nadjazdu na cestu pod ním, ďalšie tri osobné autá sa zrazili na nadjazde. Udalosť si vyžiadala 3 zranené a 2 usmrtené osoby. Na mieste zasahujú hasiči z Trnavy s tromi kusmi hasičskej techniky.

– – –

KR PZ Trnava / Polícia je na mieste vážnej dopravnej nehody, ku ktorej došlo pred malou chvíľou na JVO Trnava.

Vodič kamiónu, ktorý išiel smerom od Modranky, prešiel podľa prvotných informácií plynulo do protismeru, kde došlo k zrážke s osobným autom.

- Inzercia -

Po náraze prerazili zvodidlá a obe autá sa zrútili z nadjazdu. Vzápätí došlo na nadjazjde k zrážke ďalších troch vozidiel. Pri dopravnej nehode utrpeli dve osoby vážne zranenia, ktorým na mieste podľahli, ďalšie 3 osoby sa zranili.

Polícia z dôvodu záchranných prác a dokumentovania nehody uzavrela cestu I/51 a aj cestu I/61. Žiadame vodičov, aby rešpektovali pokyny polície a úseku sa vyhli.

Foto: KR PZ Trnava

Foto: HaZZ

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články