Deň detí v Pate

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Medzinárodný deň detí sa na Slovensku oslavuje od roku 1952, čiže už rovných 70 rokov. Aj v Pate má tento Deň dlhoročnú tradíciu. Tohtoročná oslava sa konala práve dnes a organizátori pripravili pre deti bohatý niekoľkohodinový program. Športový areál bol doslova zaplnený stovkami návštevníkov. Už od 10.00 hod. si mali možnosť pozrieť divadlo pre deti pod názvom Stará dievka a čert z dielne najznámejšieho slovenského rozprávkara Pavla Dobšinského, prišiel aj kúzelník Ivan a konala sa aj bohatá tombola.

Sprievodnými akciami bola tvorivá dielnička, maľovanie na tvár, nafukovacie atrakcie, stredoveké mestečko s hrami, lukostreľba, ľudové remeslá, knižný, športový a futbalový kútik, rodeo býk, výstava drobných zvierat a exotického vtáctva, poľovnícka osveta a streľba zo vzduchovky na terč, ukážky práce hasičov a samozrejme najviac očakávaná pena.

Za krásne prežitý slnečný deň a hodiny plné zábavy a detskej radosti treba poďakovať organizátorom, ktorými boli – Materská a základná škola a ZUŠ Pata, Poľovnícky spolok Pata, DHZ Pata, FC Pata, ZO SZCH Sereď, skupina historického šermu Bojár a samozrejme obci Pata a dobrovoľníkom.

Na oslave nechýbalo občerstvenie a guláš, ktorý navarili a zdarma rozdávali pracovníci obecného úradu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Presne ako hovorí Patanec. Všetko zadarmo. Hot dog stál symbolických 50 centov. Guláš zdarma. Perfektná organizácia a dobré atrakcie pre deti. Podotýkam všetko zdarma. Všetky detičky sa perfektne bavili. V Seredi by dal človek za to 70 eur. Dúfam že bude takýchto akcií v Pate len pribúdať 🙂

  2. V Pate evidentne vedia, ako akcie organizovat a netreba pri nich nakrmit „nasich ludi“.

    Staci sa pozriet, kto v Seredi kde predava. A to sme este nepisali o tom, co sa pripravuje…

  3. Pata je lepšia ako Sereď. Viem že je o tom arogantných občanov mesta Sereď naprd o tom presviedčať ale je to tak. Lepší ľudia skromnejší ochotnejší menej namyslený. A dokonca menej ohovárajú a robia menej intríg ako Sereďania. Je to ostuda. Čo čítam články o Seredi je to všetko na jedno kopyto. Drogy, bitky, lúpeže, násilnosti a neschopnosť starostu. Hanba!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články