Hádzanárečky na medzinárodnom turnaji

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

HK Slávia Sereď /  Počas víkendu sa mladšie žiačky HK Slávie Sereď zúčastnili silne obsadeného medzinárodného turnaja vo Veľkej nad Veličkou. Vo svojej skupine obsadili druhé miesto, ktoré im zabezpečilo postup medzi najlepšiu šestku, ktorá si to rozdala o celkového víťaza. Vo svojej skupine si v prvom zápase poradili ŠKH Malacky 14:11. V druhom zápase zvíťazili nad Šaľou B po jednoznačnom priebehu, keď si dobre zahrala aj „lavička“ 15: 9. V ďalšom zápase, ktorý bol bohatý na góly rozbili pražské Háje 23:15 a Sláviu Praha B 14: 8. V boji o prvenstvo v skupine sa stretli s domácou Veličkou. Zápas bol veľmi vyrovnaný a až závere sa šťastena priklonila na stranu domácich hráčok, ktoré nás porazili 14:12.

V zápasoch najlepšej šestky sa u dievčat prejavila fyzická a psychická únava z predchádzajúceho zápasu. Najskôr nestačili na Šaľu A, ktorej tiež vo vyrovnanom zápase prehrali 14:16.V nedeľňajších zápasoch najskôr podľahli MHK Bytče 16:19 a tiež po zaujímavom priebehu nestačili na Sláviu Praha A, ktorej podľahli 11:14. Dievčatá si dobre zahrali, ani v jednom zápase nezaostávali za svojimi súperkami, iba im chýbalo trochu šťastíčka. Dokázali, že vedia hrať rýchlo a rozumne a majú pred sebou peknú budúcnosť. Keď s pozrieme späť, tak celkové 5. miesto v silnej konkurencii je veľmi pekné.

Reprezentovali nás:

N. Chynoraská – E. Chynoradská, Z. Sojková, E. Sojková, A. Sojková, T. Sojková, B. Nagyová, L. Fogelová, L. Ončová, I. Rebrová Tréner: L. Sojka

Projekt je realizovaný s finančnou podporou mesta Sereď

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články