ZŠ J.A. Komenského : „Je dobré mať parťáka“ – za hranicami Slovenska

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

ZŠ Jana Amosa Komenského Sereď /  Tohto hesla sa drží aj naša škola, a preto máme aj my parťáka za hranicami Slovenska.

43 žiakov z našej školy spolu so 4 pedagógmi a p. riaditeľkou dňa 19.5.2022 navštívili Základnú školu Smíškova v Tišňove. Bohatý kultúrny a športový program, ktorý si pre nás pripravili učitelia a žiaci z tejto českej školy, priniesol pre naše deti nielen skvelé zážitky, ale aj nové vzťahy.

Pokračujeme v projekte LIRE

Pani učiteľka Fogelová a p. riaditeľka sa na druhý deň (20.5.2022) zúčastnili medzinárodného stretnutia partnerov projektu LIRE (Erasmus +) v historickom meste Brno. Partneri projektu z Čiech, Poľska a Slovenska sa tu stretli, aby sa dohodli na ďalších krokoch v projekte a doriešili otázky týkajúce sa výstupov projektu. Hovorilo sa aj o ďalších aktivitách, ktoré sú v projekte naplánované a budú viesť k jeho úspešnému ukončeniu a následnému šíreniu. Projektoví partneri budú prezentovať výstupy projektu na konferencii v Senci, ktorá je naplánovaná na mesiac jún a na ktorej bude projekt LIRE predstavený širšej verejnosti. Partneri z českej základnej školy Tišnov budú viesť workshop v cudzom jazyku – Rozvoj čitateľskej gramotnosti, kde budú demonštrovať prácu s čítankami na hodinách anglického jazyka.

Mgr. A. Droppová, Mgr. J. Fogelová

 

zdroj: Zš Jana Amosa Komenského Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články