Rekonštrukcie ciest: okrem Lipovej a Podzámskej práve opravujú aj Družstevnú, Dolnomajerskú a Vonkajší rad

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ing. Zuzana Slahučková, referent komunikácie MÚ a projektov mesta  / 27 MÁJ 2022 /

Realizáciu bežných opráv ciest môžu Seredčania v týchto dňoch sledovať na trochu uliciach mesta. Lokálne obnovy miestnych komunikácií práve realizuje mesto na Družstevnej ulici, Dolnomajerskej, aj na Vonkajšom rade. „Na týchto cestách sa miestami prepadlo lôžko. Zhutňujeme preto podložie, následne betónujeme a na povrch pokladáme vrstvu asfaltobetónu,“ uviedol Marián Šišo, vedúci oddelenia rozvoja mesta Sereď.

Tieto opravy budú ukončené do konca nasledujúceho týždňa. Miesta realizácie sú označené, mesto prosí svojich obyvateľov o zvýšenú pozornosť na týchto úsekoch.

Okrem toho v týchto týždňoch mesto realizuje aj väčšiu investíciu, ktorou je komplexná obnova vozovky na uliciach Podzámska a Lipová. Práce budú podľa zmluvy ukončené do 3. augusta 2022.

Mesto ďakuje obyvateľom za trpezlivosť a pochopenie počas celkovej rekonštrukcie.

- Inzercia -

zdroj: Mesto Sereď

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Cukrovar je na okraji mesta… a ak ti to vadí zober kýbeľ s klébrom a zamaž to 🍺

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články