Z kamióna v Seredi vyskočili dvaja migranti – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Mestská polícia Sereď / MsP obdržala oznámenie, že do firmy Plastoplan SK, s.r.o. prišiel kamión, z ktorého pri vykladaní tovaru vyskočili 2 migranti, ktorí sa dali okamžite na útek.

Hliadke MsP sa podarilo podozrivých migrantov zadržať pri ČS Shell a boli predvedení na OOPZ.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ – doplnenie informácií Prezídia PZ SR

Prípadom zaoberá cudzinecká polícia, viac informácií bude možné poskytnúť až to procesné úkony dovolia.

 

zdroj: MsP Sereď Fb

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Zlomiť ruky,nohy,vyjebat zuby z papuli a vyhostiť.garantujem že už žiadna podobná pandrava sem nezavita. A zo slova solidarita sa mi robia vredy na riti.strcte si ju už nekam

  2. gin, pandrava si urcite aj ty a co sa tyka ich zivenia, verte ci nie, ale urcite tu zostat nechu

  3. Že chceli ísť do talianska alebo nemecka a skončili v seredi. To je ako keby chcem na obed krevety a nakoniec si dám hot dog bez horčice

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články