Pozývame Vás na oslavu Dňa detí

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

PÁRTY S MASKOTMI – NÁMESTIE SLOBODY SEREĎ

Už o niekoľko dní oslávia všetky deti svoj sviatok. V mnohých mestách a obciach sú pre nich pripravené rôzne podujatia. Ako minulý rok, aj tento sa v Seredi bude konať veľká párty s maskotmi.

Rozprávkové postavičky prídu na Námestie slobody, kde sa s nimi môžete aj odfotografovať. Stretnúť tu môžete Minnie, Mickey Mousa, Spidermana, Elzu s Annou či Mimoňa. Nasledovať bude prechádzka parkom a diskotéka v Bistre Raketa. Pre deti sú pripravené sladkosti od partnerov podujatia.

Organizátor podujatia Klaudia Fenclová Vančová a sponzori Autoškola BB Petra Urbánka, BM Kávoviny, mesto Sereď a Bistro Raketa Vás so svojimi ratolesťami očakávajú vo štvrtok 2. júna o 16:00 hodine na Námestí slobody

V prípade potreba je kontakt na organizátora : 0910 922688

OSLAVA S TJ ROZKVET – IHRISKO STREDNÝ ČEPEŇ

OZ TJ Rozkvet pozýva všetkých členov a priateľov na oslavu dňa detí, ktorá sa bude konať dňa 4. júna (sobota) od 10.00 hod. na ihrisku TJ Rozkvet v Strednom Čepeni.

- Inzercia -

Na detičky čaká skvelá zábava, občerstvenie, súťaže, maľovanie na tvár a pre všetky detičky sú pripravené nielen sladké odmeny.

POZOR : Detičky je nutné prihlásiť do 01. 06. 2022 telefonicky u pani JUDr. Pavlíny Hurtovej na t.č. 0911 819 302.

Výbor OZ TJ Rozkvet a rod. Hurtová sa teší na spoločne prežité krásne chvíle plné zábavy a smiechu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články