Galantskí policajti vykonali v Seredi raziu na drogy. Zadržali osoby aj podozrivé látky

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM| Policajná akciu, zameranú na drogovú trestnú činnosť, vykonali včera dva policajné tímy súčasne. Pri razii im pomohli aj policajti PPÚ Bratislava.

Jeden vyšetrovateľ s tímom zasahovali v rodinnom dome, na ulici Dlhej. So súhlasom na vstup do obydlia vykonali domovú prehliadku, pri ktorej zadržali jednu podozrivú osobu.

Druhý policajný zákrok prebehol na ulici Parkovej. Vyšetrovateľ tam obmedzil na osobnej slobode aj ďalšiu podozrivú osobu, muža a za pomoci policajných technikov prehliadli jeho osobné auto.

Pri služobnom zákroku zaistili policajti viaceré podozrivé látky s podozrením na drogy a zaslali ich na expertízne skúmanie.

Policajti na prípade intenzívne pracujú a vykonávajú procesné úkony so zadržanými. Do rozhodnutia vyšetrovateľa, zostávajú osoby v cele policajného zaistenia.

Informácie budeme aktualizovať, keď to situácia vy vyšetrovaní dovolí.

 

 

 

O policajnej akcii v Seredi sme vás včera informovali v našom médiu tu:

PRÁVE TERAZ: Policajná akcia v meste – VIDEO

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Pre Stehela to je záchrana nachvíľu….
    Bude mať očistu…
    A chvíľu bude mať rodina pokoj

  2. Pre ,, Karma ,, presne jeho bratia sú chlapi ako hora a tento ostal ZOMBY💀💀💀💀🙏🤣🤣🤣

  3. jak ti fízli a bonzáci nenápadne vyzvedajú… už anonymní komentátori niesú čo bývali…

  4. Nie, mýlite sa žiadny policajti. Som normálny občan, ktorý sa nepohybuje v drogovom svete. Pod takou prezývkou robil zle na ulici a chcem vedieť či sa tadiaľ moja mama nemusí prejsť báť. Policajti to určite vedia a aj jeho rodné číslo či momentálne miesto pobytu. A ďalšie mená registrujem lebo nám vykradli dom a syn ich videl len nevedel kto to je cca 5 rokov späť.

  5. Ach takých je tam ešte viac než dosť díler díler a díler stále sa točia okolo cukrovaroch a čo s ďalšími ? Nechcem ich tu menovať ………..

  6. vyčistiť tento chliev od drog bude sakra ťažké! Tá debokracia nám sem nič lepšie priviezť ani nemohla!

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články