Myslíte, že vás už nič neprekvapí?

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Čo si myslíte, utečie do Ruska?

Alebo  tento mladík, ktorý o komunistickom režime maximálne počul od straníckych súdruhov spomínajúcich na dobu, kedy boli ľudia utekajúcich na slobodný Západ pri Železnej opone strieľaní, alebo roztrhaní vycvičenými vlčiakmi …

Zdroj foto: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. Hm, a v čom bol ten komunistický režim taký zlý ??? V tom, že komunisti naháňali do práce aj darebákov, ktorým sa nechcelo pracovať ???

  2. pre Anonym 22. mája 2022, 14:59
    Boli moc benevolentný. V 80tych rokoch to už išlo dolu vodou. Bojovníkov akože za slobodu a demokraciu sa tu vyrojilo ako húb po daždi, nakoniec aj komunisti sami, najmä tí mladší zistili, že pod vlajkou západu sa kradne lepšie a ľahšie a keď v bielom dome odkývali opilca Havla za prezidenta, „dílo skázy bylo dokonáno.“ A odkedy sa predrali k moci liberáli, tak je celá Európa v pi.i. Dobre už bolo. Horšie bude.

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články