BRUNOVSKÁ “ LÁVKA LÁSKY“ ZRUŠENÁ A DEDINA ROZBITÁ – „Správa o stave samostatného štátu Brunovce 2022.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
BRUNOVSKÁ “ LÁVKA LÁSKY“ ZRUŠENÁ A DEDINA ROZBITÁ – „Správa o stave samostatného štátu Brunovce 2022.
“ Jediný prechod cez Váh od Piešťan, až po Nové Mesto n/V („slávna naša lávka lásky „) je zrušený !!! Za Váh, do hôr už nemôžeme chodiť, netreba! 😲😥 Zničené je v tejto obci úplne všetko, aj spolunažívanie ľudí, nič tu nefunguje. Ľudia sa už vôbec nestretajú ako kedysi, absolútne žiadne akcie, len akcie „zazarania a gánenia😡“ . Veľký kultúrny dom, ktorý sme si tu postavili vlastnými rukami, v „akcii Z“ (síce ako čiernu stavbu) je rozbitý, našim občanom vôbec neslúži. Tajne do neho prepytujem „starostka“ po nociach púšťa na „neznáme účely“ len neznámych ľudí…. Akési decká, na čo bol takzvanú starostku a poslancov upozorniť aj občan, sused, Luboš Križák. ČOV najväčšie bohatstvo obce zničili, už za „ne – starostky July a hlavného ne-kontrolóra Milanka“ totálne „na kovošrot“!! (Tú som musel dať po nich ja, obrovským úsilým postaviť novú, stálo ma to veľmi veľa, no nikto si toneváži !!!) Kanalizácia je zapchatá stoka, šachty zničené do portubia padá zem . Je to obecný trativod za vedomia ŽP😲. Budova obecného úradu, je tzv. „diabolovo sídlo 😈„. Je už ako krumplová jama, plesnivé ( môžete si to pozrieť na predchádzajúcom videu) Pred štyrmi rokmi som tu ja opravoval narýchlo strechu, keď “ naša milá JUDr. Stanka“ nastupovala, “ krásne pišťala“ lebo už vtedy jej do budovy pršalo). Škôlka, rúca sa z nej už omietka, deské ihrisko zrušené, obecná budova na ihrisku t.j. súkromná krčmička poslankyne Moravsnskej zničená, nevyužitá. Keď da tu chceli stretnúť poslanci , zavolala na nich políciu. Požiarna zbrojnica, všetko zničené , alebo nefunkčné . A samospráva úspešne „starostkou “ zrušená, odstránená, lebo poslanci je prekážajú. A to drzé papulnaté decko , pri zlatom válove, čo si ihneď protizákonne zamestnalo najbližšiu rodinu, si neváži vôbec nič a nikoho! A ni žiadnu pomoc čo sme jej poskytovali, robí si tu už čo sa mu zachce a dovolí si na človeka, ktorý mal záujem a venoval tomu pol života, spústu času a svojich peňazí, sprosto „otŕčať drzú papuľu“!!! (Viď. nar. predchádzajúce video) a toto máte občania aj za to Vaše falošné mlčanie, za podrazy a Vaše celoživotné placenie chrapúnskeho daňového výpalného, aby sa nieko mal dobre !! Celé je to tu už úplne na hlavu 🙃🤮🤮 (a škaredé slová som vynechal ! )
Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články