Plnú? Ďakujem, ja sa len pozerám…

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ťažké časy čakajú motoristov nielen na Slovensku. Vysoké ceny pohonných hmôt, ale pre nízke príjmy bežných pracujúcich – o dôchodcoch nehovoriac, už onedlho začnú byť likvidačné.

Samotné zvýšenie pohonných hmôt by sa prežiť aj dalo, no v kombinácii s výrazným zdražovaním úplne všetkého to vyzerá tak, že súčasné srandičky nás prejdú…

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
 1. Ja by som cenu dvyhol na 5€/lit ludia sú pohodlné prasce a často sa v aute vezú sami ani stopárov nezoberú

 2. CD-RÓM a chleba ti zrejme rastie na strome.., ten netreba voziť.. Či?
  Takých kktov, jak ty je dobre oje*ať. Šak ceny palív sa týkajú len tých čo rite vozia, však..
  Ale kombajn ide na dúhu a sanitka na sväténu vodu.
  Hold, typické tupé ovečky Oľano..

 3. Nevadí, Slovák je najlepšia orná pôda a dojná krava z celej EU. Okrem toho vláda čo meno to osobnosť :-p A akí odborníci. Celý svet nám vyvoláva ako to tu zvládame……………….nenabehnúť tam a nevydrbať to z okien ako kedysi spravili husiti v Prahe. Hold, Slovensko trestá Putina 😀 Neviem, či z toho aj zaspí. Že si to odsierame hlavne my, je nepodstatné. Podstatné je, že sa Heger, s Čaputovou, Naďom a Korčokom môžu pchať hlbšie a hlbšie do útrob americkej „jaskyne.“ Vyšší a americký záujem je dôležitejší než blaho pár miliónov Európanov.

 4. Vy dvaja posledni ste sa dlllho hladali. Tak tupe bolsevicke telce je tazko stretnut pokope. Tu asi mate krmelec.

 5. Anonym, keď ti porastú ceny v obchodoch, prímestská doprava a MHD zdražie a budeš mať vyššie náklady na nájomné a ceny energií, nezabudni z toho obviniť Fica. Lebo na tom sú postavené piliere súčasnej vlády.
  A hej.., podľa humUSAkov za nadchádzajúcu potravinovú krízu môže Putin, lebo on si sám na seba uvalil sankcie.
  Nezabudni potom tlieskať Hegerovi, keď v TV zadrbe ako sme potravinovo sebestační.. Čo však budú poľnohospodári tankovať do svojich strojov a za čo, to ti už on ale nepovie.
  Ak mať zdravý a realistický názor na skutočný stav je bolševizmus, tak som bolševik.. Aj kotlebovec, aj putinovec a kľudne aj ruský, antarktický, či grónsky troll.
  Veď vždy za naše problémy môžeme obviniť niekoho iného..
  Zatiaľ však platí, že ja musím chodiť do roboty a nikto mi nebude preplácať zvýšené výdavky na cestovné, nájom, energie a potraviny ako sa ten kkt chystá prevažne našim nespoluobčanom iného etnického názoru..
  Ale ty zrejme nemusíš cestovať za prácou a máš 10 detí.. Či?

 6. Preco si idiot mysli, ze ked si da meno realita, tak aj jeho bludy sa stanu realitou?
  Nikoho neobvinujes, len ti hnusni humUSAci, ten kkt a to etnikum.
  Ty bulo mamkin, preco si myslis, ze ked niekto nenadava na vladu tak ma 10 deti a nemusi robit?
  A do roboty cestujem 70 km.

 7. A prečo ty a tebe podobný hneď každého, kto nesúhlasí s otupeným davom označuješ boľševik, či troll?
  Ja mám hneď niekoľko dôvodov prečo mám problém s istým etnikom, ale rozhodne ich nehádžem do jedného vreca.
  A čo sa týka rozhodnutí Kktoviča, ak necestuješ vládnym baworákom alebo služobným autom, ktoré ti podnik plne hradí, o to viac by si sa mal zamyslieť, prečo toľko ľudí nesúhlasí s jeho populistikou typovačkou.

 8. Alebo už aj samosprávy sa „zbolševizovali“? Či na magistrátoch sedia ruský trollovia?
  Čo zákon Oľano.., to průser..
  Ten čo najviac kričí o oligarchoch, ten podporuje len tých svojich a developerskú mafiu!
  Zatiaľ čo rozdáva potenciálnym voličom, berie ľuďom, čo tento štát drží pokope..

 9. Vies, kurvit priezviska, aby si ukazal aky si frajer je take, realisticke. A ten vladny bavorak… Ale ty nikoho neobvinujes. To oni…

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články