Chcete cvičiť a neviete akému druhu cvičenia sa venovať? V Seredi je na výber niekoľko možností

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

V Seredi máme veľa možností na športové vyžitie. Je už len na jednotlivcoch, akému druhu cvičenia sa chcú venovať. Niekto uprednostňuje pomalé a jemné cviky, iný má rád silové športy. No rozhodnúť sa pre to správne cvičenie určené práve pre Vás, nie je jednoduché. Každé cvičenie totiž musí byť doslova ušité na mieru jednotlivca. Príliš veľké namáhanie, nesprávne pohyby alebo veľká záťaž na kĺby môžu viac ublížiť ako pomôcť. Zároveň by cvičenie malo prinášať radosť, z čoho vyplýva aj správna voľba kolektívu ale hlavne predcvičovateľov.

Počas nasledujúcich dní prinesieme sériu mini reportáží z niektorých druhov cvičenia v meste. Svetom jogy, pilatesu, fitboxu, zumby či crosfitu a ďalších Vás prevedie Peter ( 41 ). V minulosti boli všetky druhy športu jeho koníčkom. Venoval sa skalolezectvu, cykistike, trialovým behom, paintballu ale aj spoločenským tancom. Jednoducho bol človek, ktorý nerád sedel doma, ale si aktívne užíval život. Vážny úraz ho ale na dlhšiu dobu vyradil z akýchkoľvek športových aktivít. K tomu sa pridal vek, rodina a Peter obmedzil cvičenie na minimum. Do budúcna by sa ale k niektorému zo športov rád vrátil.

A tak sa v nasledujúcich článkoch dozviete bližšie informácie o športových aktivitách v meste , načo sú zamerané, ako často sa cvičí a pod. Peter sa s dávkou humoru s Vami podelí ako sa mu cvičilo a aké dojmy na neho jednotlivé cvičenia zanechali. Ako prvé navštívil hodinu PILATES. Článok prinesieme čoskoro.

- Inzercia -

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články