Policajti chytili 3 opitých vodičov. Dvaja z nich šoférovali to isté auto

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

KR PZ Trnava |MM|   Všetkých troch sme obvinili z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Za jazdu pod vplyvom alkoholu môže vodičom hroziť strata slobody až na 1 rok.

POLICAJTI VS. OPITÍ ŠOFÉRI NA 1 AUTE  2:0

V sobotu večer zastavili galantskí dopravní policajti, pri obci Horné Saliby, auto Seat Alhambra. Jeho 34 ročného vodiča podrobili dychovej skúške, s výsledkom 1,88 promile. Pri kontrole dokonca zistili, že muž nemá vodičské oprávnenie. Policajti šoféra obmedzili na osobnej slobode a previezli na policajné oddelenie.

Medzitým si namiesto vodiča sadol 61 ročný spolujazdec. Toho zastavila, približne o pol hodinu neskôr, druhá policajná hliadka. Muž pri kontrole nafúkal 1,21 promile a aj on jazdil bez vodičáku. Tak ako jeho predchodca, skončil aj starší z mužov na polícii.

Oboch (ne)vodičov z Banskobystrického kraja sme riešili v tzv. superrýchlom konaní. O ich osude dnes rozhodoval galantský súd.

 

NAFÚKAL AJ PÁN NA SEATE CORDOBA

Toho zastavili, včera v noci, leopoldovskí policajti v obci Madunice. 51 ročnému mužovi namerali v dychu 1,02 mg/l alkoholu, čo je v prepočte 2,13 promile. Policajti ho zadržali a ako bonus dostal možnosť vytriezvieť v trnavskej CPZ.

Policajti aj tohto vodiča riešia v tzv. superrýchlom konaní a pred sudcu, ktorý bude rozhodovať o jeho vine a treste, sa postaví už o pár dní.

JAZDITE LEN S TRIEZVOU HLAVOU!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. To auto je prekliate! Dáva vodičom piť počas jazdy, alebo je tu druhá možnosť že v ostrekovačoch je alkohol miesto vody

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články