Obnova vodorovného dopravného značenia v meste

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Na území mesta Sereď v týchto dňoch prebieha obnova vodorovného dopravného značenia.

Vyznačené priechody pre chodcov, stredové deliace či okrajové vodiace čiary alebo  vyznačenie parkovacích miest majú svoju životnosť. Aplikovaná farba sa prirodzením opotrebovaním a vplyvom počasia postupne stráca. Aby značenie nestratilo dôležitú funkciu pri bezpečnosti cestnej premávky a bolo dostatočne viditeľné, musí sa pravidelne obnovovať. K tejto obnove každoročne pristupuje aj Sereď.

Na základe verejného obstarávania bola obnovou a prípadným zriadením nového vodorovného dopravného značenia na miestnych komunikáciách a parkoviskách v meste na rok 2022 poverená firma HIT Slovensko s.r.o. Sereď. Ide o dopravné značenia typu 601, 602, 603, 604, 605 A, B, 610, 611, 612, 620, 621, 622, 630, 631 a 635.

Práce budú realizované podľa dohody a potreby mesta Sereď počas celého roka. Na niektorých miestach momentálne obnova značenia už prebieha, preto pri prejazde mestom zvýšte opatrnosť.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Ďalšie články