Zvrátené ! Muž za bieleho dňa onanoval na ulici a súčasne sa uspokojoval s obuškom

- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -
- Inzercia -

Až trojročný pobyt za mrežami hrozí v prípade preukázania viny pred súdom 38-ročnému Michalovi Č. z Bratislavy, ktorému vzniesol obvinenie z trestného činu výtržníctva poverený príslušník Okresného riaditeľstva PZ v Bratislave II.

Obvinený muž v piatok (13.05.2022) krátko pred 13.30 h na Šíravskej ulici, na mieste verejnosti prístupnom, ležiac na chrbte so stiahnutými nohavicami onanoval, pričom do análneho otvoru si zasúval gumený obušok. Toto konanie vzbudilo pohoršenie u viacerých osôb a následne do pár minút od prijatia telefonického oznámenia bol muž hliadkou Policajného zboru obmedzený na osobnej slobode.

Po vykonaní potrebných úkonov a vznesení obvinenia z trestného činu bol umiestnený v cele policajného zaistenia.

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na socálnych sieťach!

- Inzercia -
  1. veru zvratene, len to ze sa taketo zvratenositi ukazuju v televizii na dennej baze plny internet je toho sa niet comu cudova! zlodeji mafiani slapky uchylaci a podobna haved je dnes oznacovana titulom celebrita! jdu blejt!!!

  2. Čo majú spoločné hodnoty s pomatenym clovekom? Možno v tvojom svete niečo hej .

  3. Za komunistov by ho s tým obrúskom dobre vybuchli po hlave a chrbte hneď by ho chúťky prešli dobytek jeden

  4. Oprava s tým obuskom a nie je to Hamran podoba sa na neho lebo ako by prišiel k obusku

  5. to bol olano volic,igi ho bere do partaje,tak sa vytesoval,len musi dat pozor aj boris kolar si robi chutky,ze takehoto exota este nevyprasil,a boris uz teda vselico vyprasil.

  6. Kedy nám ho sem pošlete máme tvrdé obušky takéto “devy” tu potrebujeme na odreagovanie 😂🍾🌈

Pridať komentár

Zadajte svoj komentár!
Zadajte vaše meno

UPOZORNENIE:
– Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
– Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
– Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov – prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
– Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
– Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
– Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
– Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -

Ďalšie články